Увага! Важлива інформація!

За інформацією ЗБП “Воля”, на території Олевської громади неодноразово виявлялось свідоме порушення вимог вибухобезпеки серед цивільних осіб, що призводило до травмування людей. Також несвідомими діями громадян штучно створені об’їзди мінних полів, пошкодження та знищення дротів ліній підриву, маркувальних позначень (табличок з написом “Обережно міни”,  огороджувальних стрічок, колючого дроту або дроту типу “Єгоза”), пророблення проїздів та розчищення невибухових завалів дерев, які призначені для ускладнення просування техніки ворога та уповільнення його наступальних можливостей.

У зв’язку з цим, вчергове нагадуємо про важливість дотримання мінної безпеки! Не знижуйте боєздатності встановлених мінно-вибухових загороджень.