Громадські слухання щодо перейменування парку ім. Гагаріна у м. Олевськ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення громадських слухань по питанню перейменування парку

ім. Гагаріна у м. Олевськ

1. Найменування організатора громадських слухань:Олевська міська рада.
  2. Ініціатор громадських слухань – Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності при Олевській міській раді.
  3. Найменування об’єкта, що пропонуються для перейменування: парк ім. Гагаріна в м. Олевськ.
  4. Дата, час, місце проведення громадських слухань: 14 жовтня 2024 року 17.00 год. у адмінприміщенні міської ради за адресою: вул. Свято-Миколаївська, 4, м. Олевськ (зал засідань, ІІІ поверх).
  5. Місцезнаходження та (або) адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадські слухання: Олевська міська рада (м. Олевськ, вул. Володимирська, 2, тел. 2-11-52, електронна пошта: olevsk_miskrada@ukr.net.
  6. Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадських слухань: Михайленко Владислав Васильович – начальник відділу містобудування, архітектури та будівництва виконавчого апарату міської ради (м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 4, (І поверх), електронна пошта arhitecturaolevsk_miskrada@ukr.net).

Громадські слухання здійснюватимуться у відповідності до Конституції

України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення «Про громадські слухання», затверджене рішенням VIIІ сесії Олевської міської ради VIII скликання від 04.06.2021 № 333, розпорядження міського голови від 26.09.2024 № 249 «Про проведення громадських слухань з перейменування парку ім. Гагаріна в м. Олевськ».

Розпорядження міського голови №249 від 26.09.2024