Для військового з Рудні-Бистрої придбали тепловізійний приціл

Для військового з села Рудня-Бистра придбали та передали тепловізійний приціл AGM Rattler. Захисник на тяжкому Запорізькому напрямку і якісна техніка, яка дозволяє вирахувати розміщення ворога, дуже потрібна.

Купівля тепловізійного прицілу здійснювалась за бюджетні кошти в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади. Загальна вартість приладу становить 67 тисяч гривень.

Попередньо дружина військового організовувала збір коштів на тепловізор в своєму рідному селі – Зольні, а також на картковий рахунок. Загалом їй вдалось зібрати 12 850 грн. Ці кошти жінка передала міському голові Сергію Лисицькому на потреби нашим захисникам.

Щиро дякуємо Силам оборони України за їхній захист нашої держави та кожного з нас! Слава Україні! Героям слава!