Працівників ТДВ «РІМ-Богдан» привітали з професійним святом

Міський голова Сергій Лисицький привітав працівників ТДВ «РІМ-Богдан» з Днем автомобіліста та дорожника. З нагоди професійного свята він вручив 8 грамот міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та значний особистий внесок у забезпечення підвищення якості пасажирських перевезень.

Відзнаками нагороджені: електрогазозварювальник Микола Редько, водії Юрій Данюк та Сергій Чирко, механіки Олександр Герасименко та Ігор Вакуліч, касир АС Валентина Торгонська, тех.працівник Наталія Козловець та мед.працівник Ольга Бочковська.

Він подякував працівникам підприємства на чолі з керівником Василем Шибецьким за тяжку щоденну працю, відповідальність та підтримку.

Вітаємо всіх автомобілістів та дорожників з професійним святом та бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та безпеки на дорозі.