Олевські бібліотекарі підготували книжкові виставки до Св. Валентина

14 лютого у багатьох країнах святкують день Святого Валентина, або як його називають – День усіх Закоханих, і Україна не є винятком.

Цей день прийнято проводити з коханими людьми, дарувати їм подарунки і листівки у формі сердець. Увійшовши до української культури відносно нещодавно, День Святого Валентина вже набув досить великої популярності, особливо серед молоді, і святкується більшістю жителів України.

З цієї нагоди бібліотекарі відділу обслуговування районної бібліотеки та районної дитячої бібліотеки підготували книжкові виставки «Незбагненна сила кохання» та “Love is…”, де зібрались найдивовижніші історії кохання.

Також, 11 лютого читачі кафедри обслуговування юнацтва зібрались за переглядом одного з найромантичніших фільмів «Паралельні світи». Приємно, що не дивлячись на мороз, молодь все одно знаходить час і відвідує бібліотеку. Дякуємо всім присутнім за теплу атмосферу в такий холодний суботній день.

Бібліотекар І категорії Рабош А. В.