Україна відома своїм багатством культурної спадщини і одним із найвпізнаваніших символів цієї культури є вишиванка. Кожен регіон має свої унікальні вишивки, які втілюють народні традиції та символіку. Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки, який став національною гордістю та об’єднанням всіх шанувальників української культури.
Приємно бачити олевчан у красивих вишитих вбраннях. Кожне по-своєму унікальне та неперевершене. Одягаючи вишиванки, ми показуємо, що українці єдині у своїй любові до Батьківщини та її традицій. Всіх нас об’єднує те, що ми до кінця будемо боротися за свою волю та незалежність.
Сьогодні в центрі міста на площі Соборній була організована тематична фотозона з нагоди свята.
Дякуємо усім, хто долучається до Дня вишиванки! Разом – до перемоги!
Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким ми сьогодні маємо можливість одягати це красиве національне вбрання.
Історія Дня вишиванки
День вишиванки започатковано у 2006 році як ініціатива українських студентів. Вони вирішили відзначити вишиванку як національний символ, щоб підтримати українську культуру. Цей день невдовзі набув популярності та став масовим святом для всіх українців, незалежно від віку та соціального статусу. Вишиванка втілює глибокі традиції та символіку українського народу. Кожен орнамент та візерунок має своє особливе значення. Наприклад, візерунок “ромб” символізує здоров’я та довголіття, а візерунок “хрестик” – духовність та віру. Кожна вишивка є неповторною, адже вона передає унікальну енергетику та історію свого власника. День вишиванки є світлим та радісним святом, яке об’єднує українців усього світу.