Спортивні заходи на «Гастро ярмарку»

Однією з локацій на «Гастро ярмарку» стала спортивна зона, адже фізичне здоров’я – це завжди запорука успіху.

Для присутніх свої показові виступи з боротьби продемонстрували вихованці дитячої юнацької спортивної школи: Павло Халімончук, Артур Кляпко, Арсеній Конта, Іван Осипчук, Артем Лук’янчук, Назар Моручков, призери області: Артур Закіров, Микола Лебедєв, чемпіон області Ілля Лупаїна, призери Чемпіонату України: Іванка Охремчук, Даніїл Іщенко, Вадим Демедюк.

На показові виступи також були запрошені представники змішаних єдиноборств Олевської громади: чемпіон України зі змішаних єдиноборств, дворазовий чемпіон з джиу-джитсу, учасник Чемпіонату світу, майстер спорту України Кирило Дола та дворазовий переможець Кубку України та п’ятиразовий чемпіон України Андрій Кондратюк.

Також відбувся Відкритий турнір з екстремального жиму лежачи серед дітей пам’яті Владислава Рудіка. Організатор змагань – Олександр Симончук.

В запеклій боротьбі місця розподілилися таким чином:

У віковій категорії 8-12 років:

І місце – Дмитро Дорошенко;

ІІ місце – Даніїл Мрочко;

ІІІ місце – Даніїл Гергало.

У віковій категорії  13-15 років:

І місце – Дмитро Налапко;

ІІ місце – Михайло Ващенко;

ІІІ місце – Максим Скороход.

Міський голова Сергій Лисицький нагородив переможців та призерів грамотами міської ради. Мати Владислава Рудіка вручила подарунки від благодійників: місцевого підприємця Шапіра Євгена Геннадійовича та Міжнародного Волонтерського Центру «Нове Покоління-Захід», керівник – Тимощук Артур Леонідович.

Пізніше відбувся турнір з армреслінгу, також у двох категоріях.

У категорії «учнівська молодь» місця розподілилися таким чином:

І місце – Дмитро Налапко;

ІІ місце – Іван Яроменко;

ІІІ місце – Дмитро Ковбар.

У категорії «дорослі» призові місця посіли:

І місце – Сергій Повар;

ІІ місце – Юрій Дустов;

ІІІ місце – Євгеній Лепей.

Міський голова Сергій Лисицький нагородив призерів та переможців грамотами міської ради.

Дякуємо нашим спортсменам за активну участь та цікаві заходи.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук