Вебінар на тему «Шлях до відновлення: протезування»

25 липня Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю проведе відкритий вебінар на тему «Шлях до відновлення: протезування».
Мета вебінару: докладно пояснити, як працює державна програма безоплатного протезування для усіх, хто цього потребує в Україні.
Питання, які розглядатимуться:
Особливості протезування в Україні: що пропонує держава кожному, хто потребує протези;
Алгоритм дій після травмування – покрокові інструкції щодо отримання протеза;
Пакет документів – які довідки необхідно зібрати та що важливо знати на етапі допротезної реабілітації;
Особливості первинного та вторинного протезування, протезна реабілітація;
Посилені соціальні гарантії для українських захисників: як працює урядова програма протезування для ветеранів;
Терміни експлуатації та гарантійний сервіс протезних виробів.
Доповідач: Віталій Музиченко, Генеральний Директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, заступник міністра соціальної політики України у 2019-2023 рр.
До участі запрошуються:
Представники медичних установ, реабілітаційних центрів, протезних підприємств;
Особи з інвалідністю, громадські об’єднання осіб з інвалідністю;
Громадяни, чия робота пов’язана з підвищеним ризиком втрати кінцівок.
Коли відбудеться: 25 липня, четвер, 15.00-16.00, онлайн
Мова заходу: українська