Автомобіль від Олевської громади для військового

Автомобіль від Олевської громади відправляється допомагати нашому місцевому військовому на передові позиції фронту. Часів Яр – місто запеклих боїв і звитяги наших оборонців. Важливість транспорту на таких важких ділянках фронту розуміє кожен.

Завдяки ініціативності та згуртованості громади нам вдалось придбати автомобіль для нашого олевчанина за кошти, які небайдужі громадяни передають до міської ради на потреби військовим, зокрема:

• 35 000 грн. – рідні військового з с. Замисловичі, якому раніше придбали приціл нічного бачення із зеленим фосфором;
  • 33 000 грн. – місцеві волонтери за акцію «Вирви дроном російське слово»;
  • 24 500 грн. – підприємці Новоозерянського округу;
  • 14 250 грн. – одноденний заробіток працівників Центру надання соціальних послуг;
  • 11 418 грн. – Новоозерянський БК;
  • 9 600 грн. – День захисту дітей в смт Дружба;
  • 9 015 грн. – село Жубровичі;
  • 8 600 грн. – виступ гурту «Лісапетний батальйон» в Олевську;
  • 7 000 грн. – День захисту дітей в селі Лопатичі;
  • 3 000 грн. – Стовпинський округ;
  • 2 660 грн. – Зольнянський ЗДО.

За ці кошти також були придбані 100 маскувальних мішків для зберігання і транспортування важливих речей, щоб були не помітні для ворога.

Щиро дякуємо нашим майстрам, які відремонтували та пофарбували автомобіль і постійно виконують всі роботи безкоштовно: Івану Стрелюку та Петру Кравченку.

Дякуємо всім, хто підтримує Сили оборони України та долучається до допомоги нашим захисникам. Разом до перемоги!