З 1 до 5 грудня в Тепеницькому ліцеї проходила благодійна акція «Коробка тепла», приурочена до Дня Збройних Сил України. Впродовж цих днів діти приносили необхідні для щоденного побуту військових речі, а також продукти харчування.
Серед зібраних речей: серветки, антисептичні засоби, шкарпетки, засоби гігієни, батарейки, чаї, мед, печиво та багато іншого. До благодійної акції доєдналися всі навчальні класи ліцею.
«Дякуємо учням, батькам та педагогічному колективу за активну участь у благодійній акції. Завдяки вашій небайдужості, згуртованості та щирим серцям було зібрано теплі речі, смаколики, засоби гігієни, корисні дрібниці, а найцінніше – листи, малюнки й слова підтримки, які зігріють наших захисників», – зазначає адміністрація Тепеницького ліцею.
Ми приєднуємося до подяки всім, хто долучився до акції «Коробка тепла». Саме такі ініціативи демонструють нашу згуртованість та бажання допомагати нашим захисникам!
