Чим частували на «Гастро ярмарку»

Сьогодні, 5 липня, на площі Соборна відбувся масштабний благодійний захід «Гастро ярмарок». Першим гостей зустрічав продаж смаколиків, домашньої випічки та м’ясних страв від місцевих господинь та господарів. До організації ярмарку долучилися установи, організації та заклади нашої громади.

Міський голова Сергій Лисицький особисто відвідав представлені локації з частуванням та долучився до ярмарку. Всі придбані ним смаколики він передав діткам, які брали участь у концертній програмі, зібравши талановиту молодь в залі міської ради.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення ярмарку. Окремо вдячні нашим громадянам, які долучилися до благодійного заходу та придбали представлені страви. Адже ми маємо спільну мету – допомогти Силам оборони України.

Детальна інформація щодо всіх зібраних коштів під час благодійного заходу – трохи згодом. Об’єднуємось задля перемоги!

Більше фото – на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.