Авто для військового з Соснівки

Ще один автомобіль передали для військового з нашої громади. Житель села Соснівка захищає українське небо від ворожих повітряних цілей. Тож вимоги до автомобіля були особливі – наявність відкритого кузову.

20 тисяч гривень на купівлю авто дав безпосередньо військовий. На  допомогу прийшли друзі захисника, які зібрали 61 тис. грн.
Решта коштів – ті, що небайдужі громадяни приносять до міської ради на потреби військовим, зокрема:

• Замисловицький БК – 17 591 грн.;
  • Звітний концерт Кам’янського БК та Лопатицького БК – 13 300 грн.;
  • Тепеницький БК – 12 700 грн.;
  • Сердюківська гімназія – 8 400 грн.;
  • Радовельський БК – 2 015 грн.

На ремонт, фарбування та придбання дизельного палива для автомобіля 24 тисячі гривень передало ПРАТ «Олевський хлібозавод».

Дошки для потреб військового передав приватний підприємець Леонід Хомутовський.

За підготовку автомобіля до фронту щиро дякуємо нашим майстрам, які всі роботи виконали безкоштовно: Сергію Горпиничу, Олексію Тимощуку, В’ячеславу Русанову.

Висловлюємо вдячність всім, хто долучився до збору коштів. Ми маємо підтримувати наших захисників і захисниць у будь-який спосіб!

Слава Україні! Героям слава!