День усиновлення в Україні відзначається 30 вересня, яке співпадає з християнським святом Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло “Чужих дітей не буває”.
Тому, 29 вересня, з нагоди Дня усиновлення комунальна установа «Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олевської міської ради» організували для прийомних батьків, батьків-вихователів та їх прийомних дітей, дітей-вихованців Олевської громади, туристичну поїздку до Жіночого монастиря Афонської ікони Божої Матері та Чоловічого монастиря Казанської ікони Божої Матері з джерелами в урочищі Кип’яче. З нагоди свята прийомних батьків, батьків-вихователів та їх дітей директор КУ «ЦСССДМ Олевської міської ради» Світлана Орищук та її заступник Тетяна Помін привітали та вручили подарункові набори. Також до привітального слова долучилися начальник служби у справах дітей Олевської РДА Галина Орищук та завідувач сектору опіки та піклування служби у справах дітей Олевської РДА Ірина Верещако.
Прийомні батьки, батьки-вихователі з дітьми були присутні на денному богослужінні в храмі Успіння Божої Матері, відвідали цілюще джерело святих Кіприяна та Іустини – єдине джерело в Україні, яке здатне зцілювати людей. Також усі бажаючі мали можливість окунутися в цілющу купель, яка знаходиться на території монастиря. Монастир має власне господарство, тому в монастирській лавці прийомні батьки, батьки-вихователі придбали їх власну продукцію: мед, варення, випічку, спеціальний чай проти злих чар із освячених трав, водичку з джерела та інше. Після проведеної екскурсії діти розважалися, фотографувалися біля страуса, павлінів, лебедів, голубів, садів, квіткових клумб та старовинних скульптур. Прийомні батьки, батики-вихователі та їх прийомні діти, діти-вихованці отримали масу задоволення та вражень.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_71085007_2437581749821798_5100439484097363968_n-1-1024x768.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_71523001_726694911135846_7370120754169380864_n-1-1024x768.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_72457834_701451700366098_2721458215534460928_n-1-1024x766.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_71486961_440502796576934_4132550964513079296_n-1-1024x766.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_70203181_2526605757572475_1669815892352958464_n-1-1024x766.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/mini_72262652_937600636601019_2250354269427335168_n-1-1024x766.jpg)