Сьогодні, 25 серпня, в рамках благодійного заходу з нагоди Дня Незалежності України відбувся ярмарок. На пишних і гарно вбраних столах можна було знайти все: від городини, меду та випічки до картин та навіть ґердану з фотографією Володимира Зеленського.
Міський голова Сергій Лисицький особисто відвідав кожну локацію та долучився до ярмарку. Він подякував учасникам за небайдужість та ініціативність, а також нагадав про попередній внесок з благодійного марафону: придбане авто, яке рятує життя наших захисників.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення ярмарку, а також всім, хто підтримав старання учасників та придбав смаколики або вироби особисто. Всі виручені кошти підуть на допомогу Збройним Силам України.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_4848-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_4896-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5119-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5210-1024x683.jpg)