Турнір з екстремального жиму лежачі пам’яті Владислава Рудіка

В Олевську відбувся відкритий турнір з екстремального жиму лежачі пам’яті Владислава Рудіка в рамках відзначення Дня Незалежності України. Турнір проводився з метою популяризації та масовому розвитку спорту.

Ініціатор заходу – Олександр Симончук, друг Владислава. Він відкрив турнір та подякував партнерам: міському голові Сергію Лисицькому і міській раді за допомогу в організації заходу та депутату Сергію Вовку і лісгоспу АПК за фінансову підтримку. Обладнання для змагань надав тренажерний зал «Олімп».

Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Пропагування спорту і здорового способу життя – дуже похвальна справа. Розвиток здорової і сильної нації, сприяння молоді до спорту має бути пріоритетом для кожного . Тож, я дякую організаторам заходу, всім учасникам і учасницям за їх особистий внесок у розвиток спорту громади».

Перед початком турніру вийшли вихованці гуртка тхеквондо з показовим виступом на чолі з тренером Ігорем Поповим.

Участь в турнірі взяли 25 учасників. Також двоє дітей спробували свої сили у підняті грифу.

В ході запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:

Категорія чоловіки від 80 кг:
🥇І місце – Кондратюк Андрій;
🥈ІІ місце – Левченко Олександр;
🥉ІІІ місце – Буров Олександр.
Категорія чоловіки до 80 кг:
🥇І місце – Стрелюк Олег;
🥈ІІ місце – Демченко Артур;
🥉ІІІ місце – Мартинчук Михайло.
Категорія жінки від 50 кг:
🥇І місце – Гайченя Людмила;
🥈ІІ місце – Корнійчук Світлана;
🥉ІІІ місце – Симончук Наталія.

Всі призери були нагороджені грамотами міської ради, медалями, пам’ятними чашками, а також грошовими нагородами.