про конкурс учнівських проектів до Дня місцевого самоврядування

Конкурс проводиться з метою залучення учнівської молоді до активної громадської діяльності та розв’язання молодіжних проблем на території міста та громади.

Конкурс проводиться з 01 листопада по 20 листопада 2018 року

У конкурсі беруть участь учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів громади.

Зміст конкурсних проектів повинен відповідати актуальним проблемам громади, зокрема, молодіжної політики та мати конкретні пропозиції вирішення даних проблем.

Учасники конкурсу повинні заповнити аплікативну форму (Додається) та надіслати на адресу Олевської міської ради (м.Олевськ вул.Свято-Миколаївська,4 «загальний відділ») або на електронну пошту міської ради (olevsk_miskrada@ukr.net) не пізніше 18.00 год 19 листопада 2018 року.

Для вивчення проектних пропозицій створюється комісія, до якої залучаються фахівці міської ради у кількості не більше 5 осіб (призначаються міським головою відповідно до змісту проектів).

Оголошення про підсумки конкурсу друкується на сайті міської ради не пізніше  26 листопада.

Переможці нагороджуються грамотами міської ради та цінними подарунками на урочистому зібранні  у МБК з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

Аплікаційна форма заявки на конкурс проектів серед учнів загальноосвітніх закладів Олевської ОТГ до Дня місцевого самоврядування
(2018 рік)

І. ОПИС ПРОБЛЕМИ

а) Охарактеризуйте теперішню ситуацію та проблему, яку Ви (Ваша група) збирається вирішити;

б) вкажіть, коло людей, яких стосується дана проблема, наведіть чітку кількісну та якісну інформацію;

в) поясніть актуальність даної проблеми (чому проблему необхідно вирішити)

г) вкажіть назву проекту

ІІ. МЕТА ПРОЕКТУ

Стисло сформулюйте, що і хто отримає в результаті  реалізації даного проекту.

ІІІ. ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Опишіть основні види діяльності (що і як Ви (Ваша група) збирається робити, щоб досягти мети.

1. РОБОЧИЙ ПЛАН ПРОЕКТУ

Надайте календарний план реалізації Вашого проекту за схемою

Заходи Термін виконання  Виконавець Партнери

1. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ПРОЕКТУ

Вкажіть, які позитивні зміни відбудуться в результаті вирішення проблеми.

Опишіть очікувані результати та користь від реалізації Вашого проекту для цільової групи:

а) кількісні результати;

б) якісні результати.

Проектна заявка повинна відповідати даній формі

Загальний обсяг проектної заявки не повинен перевищувати 3-х сторінок А-4 (14 кегль, ТimesNewRoman).

Розпорядження міського голови  №295

Аплікаційна форма заявки на конкурс