Для військового з Сущан придбали інструменти

Жителі старостинських округів згуртовуються навколо бажання підтримати як місцевих військовослужбовців, так і Сил оборони України в цілому.

Нещодавно ми розповідали про те, що Сущанський округ зібрав 33 610 гривень для односельчанина Павла Талаха. Староста округу Тетяна Ковальчук передала ці кошти міському голові Сергію Лисицькому для купівлі обладнання захиснику.

В комунікації безпосередньо з військовим виявилось, що його підрозділу необхідний певний перелік інструментів, загальна вартість яких становить понад 150 тисяч гривень.

Закупівлю було здійснено за бюджетні кошти, в рамках Програми національного спротиву та територіальної оборони Олевської міської територіальної громади, на загальну суму 154 548 гривень.

Зібрані ж старостинським округом кошти підуть на потреби іншим військовим про що ми обов’язково прозвітуємо.

Дякуємо нашим захисникам за надійну оборону від ворога. Слава Україні! Героям слава!