В Тепениці представили нового директора ліцею

Сьогодні, 3 травня, в Тепеницькому ліцеї міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Віра Ковальчук представили нового директора навчального закладу колективу.

Новим директором Тепеницького ліцею призначено Стафійчук Ольгу Миколаївну з 3 травня 2024 року без проведення конкурсу на строк не більше ніж на 6 місяців з дня припинення воєнного стану.

Ольга Миколаївна раніше працювала завідувачкою Обищенської загальноосвітньої школи. Пізніше – вчителем історії, української мови, української літератури в Тепеницькому ліцеї.

Також міський голова та колектив закладу подякували попередньому директору ліцею – Ірині Толочкиній за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Ірина Петрівна сумлінно працювала директором  закладу впродовж 19 років. Залишити посаду вирішила за власним бажанням.

Ще раз дякуємо Ірині Петрівні за гідну багаторічну працю!

А Ользі Миколаївні бажаємо невичерпної енергії, ентузіазму та успіху на новій посаді!