Допомога для внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщені особи, які проживають в Олевській громаді, отримали гуманітарну допомогу у волонтерському гуманітарному центрі Коростенського району.

Цього разу допомогу отримали ВПО, які приїхали до громади пізніше листопада 2023 року.

З початку повномасштабної війни міська рада спільно із старостатами громади допомагає внутрішньо переміщеним особам в пошуку житла, організовує та сприяє в отриманні відповідної гуманітарної допомоги: продуктових наборів, одягу, предметів побуту . Також співпрацює з різними волонтерами, громадськими та благодійними організаціями з метою отримання потрібної гуманітарної допомоги.

Так, в місті Коростень ВПО отримали постільні комплекти, засоби гігієни, продукти харчування, інші речі загального вжитку.

Транспортування до міста Коростень забезпечила Олевська міська рада.

Щиро дякуємо всім благодійникам та організаціям, які продовжують підтримувати людей, які через війну були вимушені покинути свої домівки аби вберегти своє життя. Також дякуємо начальнику Коростенської РВА за сприяння в отриманні допомоги та всебічну підтримку.