Почесне звання «Мати-героїня» отримали 10 жительок Олевської громади

Десятеро жительок Олевської громади отримали почесне звання «Мати-героїня». Урочисте нагородження відбулося в Житомирі 16 травня.

Начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко вручив нагрудні знаки 77 жителькам Житомирщини від Президента України Володимира Зеленського, серед них 10 – з Олевської громади.

Таке почесне звання надається жінкам, які народили та належно виховали до 8-ми річного віку 5 і більше дітей.

«Матерями-героїнями» в Олевській громаді стали:

• мати 11 дітей та дві матері п’яти дітей з села Майдан;
  • мати 7 дітей з села Рудня-Хочинська;
  • мати 6 дітей та мати 5 дітей з села Копище;
  • мати 5 дітей з села Майдан-Копищенський;
  • мати 5 дітей з села Кишин;
  • мати 5 дітей з села Зубковичі;
  • мати 5 дітей з міста Олевськ.

Бути матір’ю – великий дар і надзвичайно велика відповідальність. Саме з підростаючого покоління будується наше майбутнє, а виховувати гідних представників суспільства – важлива місія для кожної берегині.

Ще 59 дітей Олевської громади можуть гордо називати своїх матусь «Мати-героїня». Щиро вітаємо наших жінок з отриманням почесного звання та дякуємо за щоденну працю та любов, яку ви вкладаєте в дітей!