Колективи Біотехнологічного ліцею «Радовель» – переможці на всеукраїнському фестивалі-конкурсі

Діти Олевської громади взяли участь у Всеукраїнському мистецькому фестивалі-конкурсі «Grand Fest Дивоцвіт Карпат», який проходив у місті  Яремче.

Нашу громаду представляли три колективи Біотехнологічного ліцею «Радовель». Гідно продемонструвавши свої таланти, наші учасники вибороли почесні місця:

Фольклорний ансамбль «Гурелі» та інструментальний колектив «RadoWELL» отримали Гран-Прі.

Вокально-інструментальний гурт «RADOmusic» став Лауреатом Першої премії з відзнакою.

Наставники юних талантів: Олена Романенко, Євген Романенко, Тарас Козак, Ростислав Мамадлоіков, Дмитро Бакрив, Максим Лозко.

«Висловлюємо подяку Олевській міській раді, Сергію Лисицькому та Михайлу Весельському за фінансову підтримку нашої талановитої молоді», – зазначили у ліцеї.

Вітаємо наших переможців та їх музичних керівників з перемогами і бажаємо подальших успіхів і звершень!