В Олевську відбувся Чемпіонат спортивно-пішохідного туризму

В Олевську відбувся І Чемпіонат спортивно-пішохідного туризму серед учнів навчальних закладів громади. Участь взяли діти 2010-2011 років народження. Організатор заходу – Олевський ЦДЮТ та відділ освіти, молоді та спорту Олевської міської ради.

Кожна команда оцінювалась у двох змаганнях: таборування та смуга перешкод.

Діти підготували місця для таборування, встановили наметове містечко, готували їжу в туристичних умовах, а головне – отримували новий досвід та задоволення від оригінального активного відпочинку.

Участь у Чемпіонаті взяли 11 команд:

• Олевський ЦДЮТ;
  • Олевський ліцей №1;
  • Олевський ліцей №2;
  • Олевський ліцей №3;
  • Кам’янський ліцей;
  • Хочинський ліцей;
  • Кишинський ліцей;
  • БТЛ «Радовель»;
  • Жубровицький ліцей;
  • Замисловицький ліцей;
  • Лопатицький ліцей.

Смуга перешкод складалася з 6 етапів: спуск, колода, траверс з підйомом, паралельні мотузки, горизонтальний траверс, підйом.

В таборуванні оцінювались техніка безпеки, санітарно-гігієнічний стан табору, нанесення найменшої шкоди природі.

За підсумками змагань призові місця розподілилися таким чином:

Смуга перешкод:

• І місце – Олевський ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Замисловицький ліцей;
  • ІІІ місце – Хочинський ліцей.

Таборування:

• І місце – Жубровицький ліцей;
  • ІІ місце – Хочинський ліцей;
  • ІІІ місце – Кишинський ліцей.

Загальнокомандне:

• І місце – Олевський ЦДЮТ;
  • ІІ місце – Хочинський ліцей;
  • ІІІ місце – Замисловицький ліцей.

За найкращий результат етапу «Смуга перешкод» відзначені: Роман Саковець (Олевський ЦДЮТ) та Максим Новак (Хочинський ліцей).

За тактику проходження смуги перешкод відзначено Дмитра Драгальчука (Кам’янський ліцей).

На закриті Чемпіонату були присутні міський голова Сергій Лисицький, його заступник Василь Ковальчук та в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Віра Ковальчук.

Вони привітали всіх учасників з гарними змаганнями та вручили переможцям і призерам дипломи, кубки та медалі.

Більше фото дивіться на нашій офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук.