Автомобіль для військового на Куп’янський напрямок

Ще один автомобіль доставлено для наших захисників на фронт від Олевської громади.

Транспорт допомагатиме нашому олевчанину на тяжкому Куп’янському напрямку. Оборонець мужньо виконує завдання на передових позиціях фронту.

Придбати авто вдалось завдяки коштам, що передають до міської ради, зокрема:

Висловлюємо вдячність Володимиру Потайчуку, який надав безкоштовно евакуатор для доставки автомобіля ближче до позицій військових, а також частину коштів на пальне.

Також дякуємо Валерію Гарбовському, Олегу Карпову та Петру Осипчуку які теж долучилися до заправки евакуатора для доставки автомобіля військовому.

Окрема подяка Олександру Миську та Петру Бубенку, які доставили автомобіль на фронт.

Це ще один приклад згуртованості всієї громади задля однієї мети – підтримки Сил оборони України. Дякуємо всім, хто долучився до цієї гарної справи! Разом до перемоги!