Працівники культури Олевської громади збирають кошти для військових

Олевська громада продовжує підтримувати Сили оборони України.

В сільських будинках культури та клубах тривають звітні концерти працівників культури. Мета заходів є благодійною – зібрати кошти для допомоги нашим військовим.

Звітний концерт працівників Варварівського сільського клубу та Корощинського будинку культури зібрав поціновувачів гарної української пісні. Разом вони зібрали 19 270 гривень.

Раніше концерт також відбувся у Радовлі, в якому взяли участь колективи Радовельського БК, дитячі танцювальні колективи «Барвінок» та «Мрія», дитячий вокальний колектив, хореографічний колектив «Радо», Поясківський сільський клуб. Для глядачів також була представлена колекція вишиванок. Під час концерту було зібрано 2 015 гривень.

Зібрані на заходах кошти працівники культури передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби нашим військовим.

Щиро дякуємо всім, хто продовжує підтримувати наших захисників, організовує і відвідує благодійні заходи, долучається до волонтерської ініціативи. Разом до перемоги!