Генератор для захисника з Олевська

Для захисника з Олевська передали генератор. Це один з шести приладів, придбаний за кошти, які на останніх дзвониках збирали учні закладів освіти нашої громади. Нагадаємо, разом з шістьма генераторами ліцеям, гімназіям та школам Олевщини вдалось тоді зібрати частину коштів для придбання авто для вчителя-військового.

Олевська громада активно долучається до зборів коштів на автомобілі для наших оборонців. Зокрема, наш військовий, якому передали генератор, також раніше отримав авто. Під час зустрічі з міським головою Сергієм Лисицьким, він подякував за активне сприяння в отримані транспорту.

Ми, в свою чергу, дякуємо нашим учням і викладачам закладів освіти, які долучилися до придбання генератора! У єдності наша сила!