Нещодавно ми розповідали про нашого захисника з села Кишин, який був нагороджений почесною державною нагородою – відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України, нагрудним знаком «Золотий хрест». Ми вдячні оборонцю за захист та підготували для нього результат праці та турботи жителів нашої громади – автомобіль.
Транспорт було придбано та відремонтовано за кошти, які небайдужі жителі громади приносять до міської ради на потреби Сил оборони України. Цього разу придбати авто допомогли учні та педагогічні колективи навчальних закладів громади:
Щиро дякуємо кожному, хто долучився до збору коштів для наших захисників!
Вчергове допомогли відремонтувати транспорт, виконавши великий об’єм робіт, наші місцеві майстри: Ярослав Іванченко, Борис Михайленко, Валерій Хомутовський, Сергій Стрелюк, Іван Стрелюк, Богдан Павленко, Олексій Перев’язко. Пофарбували транспорт Олег Стрибулевич та Іван Хомутовський. Щиро дякуємо вам за підготовку автомобіля та постійну підтримку.
Також для захисника підготували подарунки. Рідний Кишинський ліцей та Тепеницький ліцей передали військовому солодощі та дитячі малюнки
. Крім того, волонтерки з села Корощине підготували захисні сітки. Дякуємо!







