Закладам Олевської громади передали гуманітарну допомогу від дитячого фонду ООН Юнісеф (організація є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей). Допомога була надана за сприяння голови Житомирської ОВА Віталія Бунечка. Доставляє допомогу вже не вперше на Олевщину представник гумштабу при Житомирській ОВА Олег Рябой.

Хочинська ЗОШ, Новоозерянський НВК, Лопатицька ЗОШ, Зольнянська ЗОШ, Калинівська ЗОШ, Майданська ЗОШ, Покровська ЗОШ та Інклюзивно-ресурсний центр отримали групові набори для дозвілля та психологічної підтримки дітей та батьків, групові набори для раннього розвитку дитини, шкільні набори, настільні ігри, пазли, ігрові парашути для групових занять, гігієнічні набори для малюків та інше.

Вручали подарунки міський голова Сергій Лисицький, його заступник Юрій Данюк, директор ТОВ “ПРАЙМ БЕРРІ” Володимир Завакевич, який надав автомобілі для розвезення подарунків.

Щиро дякуємо ЮНІСЕФ та всім, хто долучився до цієї ініціативи.

Разом на захисті наших дітей.

Разом до перемоги!