В Олевську відбувся відкритий турнір з екстремального жиму лежачі пам’яті Владислава Рудіка в рамках відзначення Дня Незалежності України. Турнір проводився з метою популяризації та масовому розвитку спорту.
Ініціатор заходу – Олександр Симончук, друг Владислава. Він відкрив турнір та подякував партнерам: міському голові Сергію Лисицькому і міській раді за допомогу в організації заходу та депутату Сергію Вовку і лісгоспу АПК за фінансову підтримку. Обладнання для змагань надав тренажерний зал «Олімп».
Міський голова Сергій Лисицький прокоментував: «Пропагування спорту і здорового способу життя – дуже похвальна справа. Розвиток здорової і сильної нації, сприяння молоді до спорту має бути пріоритетом для кожного . Тож, я дякую організаторам заходу, всім учасникам і учасницям за їх особистий внесок у розвиток спорту громади».
Перед початком турніру вийшли вихованці гуртка тхеквондо з показовим виступом на чолі з тренером Ігорем Поповим.
Участь в турнірі взяли 25 учасників. Також двоє дітей спробували свої сили у підняті грифу.
В ході запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:
Категорія чоловіки від 80 кг:
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Категорія чоловіки до 80 кг:
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Категорія жінки від 50 кг:
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![🥉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t96/1/16/1f949.png)
Всі призери були нагороджені грамотами міської ради, медалями, пам’ятними чашками, а також грошовими нагородами.
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5168-1024x683.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5191.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5287.jpg)
![](http://olevsk-gromada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/img_5299.jpg)