Заклади культури громади продовжують підтримувати військових

Тривають звітні благодійні заходи працівників культури громади. Всі виручені кошти жителі сіл і селищ спрямовують на потреби нашим військовим.

У Тепениці відбувся благодійний концерт за участі працівників культури сіл Сущани, Хмелівка та Тепениця, де було зібрано 6 тисяч гривень.

До збору нашим захисникам долучилися також Тепеницький ліцей – 4 700 грн. та Тепеницький дитячий садочок – 2 тис. грн.

Зібрані 12 700 грн. староста округу Володимир Кайданович і директор БК Марія Попович передали міському голові Сергію Лисицькому для захисників.

Ще один благодійний захід відбувся в селі Кам’янка. До організації та проведення концерту спільно долучилися працівники Кам’янського і Лопатицького будинків культури, ліцеї та дитячі садочки двох сіл, місцеві жителі.

Загалом було зібрано 13 300 гривень та передано міському голові Сергію Лисицькому на потреби військовим.

Дякуємо всім, хто продовжує підтримувати та допомагати Силам оборони України. Кожен внесок дуже важливий для наших захисників. Разом до перемоги!