Місцеві благодійники придбали авто і генератор для військових

Чергова історія благодійності та безкорисливої допомоги від жителів нашої громади.

Сім’я Енверових – Мемет та Людмила – зробили непересічний внесок у підтримку Сил оборони України. Вони передали 5 тисяч доларів на купівлю та підготовку автомобіля для наших військових. Додатково благодійники передали генератор для захисників.

До міської ради звернулися військові 138 батальйону, в складі якого є багато наших місцевих захисників, із запитом на автомобіль для передових позицій. Транспорт оперативно придбали та підготували для фронту: відремонтували і пофарбували.

Щиро дякуємо нашим місцевим майстрам, які вчергове прийшли на допомогу і підготували авто: Ярославу Іванченку, Борису Михайленку, Валерію Хомутовському, Івану Стрелюку, Богдану Павленку, Валерію Миколайчуку, Олегу Стрибулевичу, Івану Хомутовському.

За доставку автомобіля безпосередньо до військових щиро дякуємо Віктору Наумовичу і Андрію Черниху.

Ще раз висловлюємо вдячність благодійникам сім’ї Енверових за небайдужість, неодноразову підтримку та внесок у наближення перемоги!