Місцеві волонтери зібрали для військових понад 30 тисяч гривень

На початку поточного року місцеві волонтери організували благодійну акцію «Вирви дроном російське слово», в рамках якої збирали макулатуру, склотару, пластик, а виручені кошти планували витратити на дрон для військового з Олевська.

Автор ідеї акції – Тетяна Колядич, її підтримали місцеві волонтери, жителі громади, олевські ліцеї.

Через велику вартість необхідного для військового квадрокоптера – майже 200 тисяч гривень – прилад було придбано за бюджетні кошти, за запитом від військової частини до Олевської міської ради про що ми повідомляли нещодавно.

Зібрані ж впродовж акції кошти волонтери передали міському голові Сергію Лисицькому на потреби нашим захисникам.

Загалом вдалось зібрати понад 30 тисяч гривень:

• 23 тис. грн. – збір макулатури, склотари та пластику;
  • 10 тис. грн. – збір готівки від небайдужих громадян.

Зауважимо, наразі волонтери продовжують збір на території міського ринку. Виручені кошти витрачатимуть на матеріали для пошиття захисних костюмів для військових, кікімори тощо.

Щиро дякуємо нашим активним жителям громади за ініціативність та підтримку Сил оборони України! Разом до перемоги!