А скільки витримаєш ти?- небезпечна гра “Сіль, лід»

Останнім часом у соціальних мережах набуває поширення небезпечна дитяча гра під назвою «Сіль і лід челендж». “Забавка” не є новою, адже з’явилася вона кілька років тому. Проте останнім часом стає все більш популярною. Деякі діти, які прийняли «виклик», опинилися в лікарні.
Ця зовсім не дитяча гра полягає в наступному: на шкіру насипається сіль і одночасно на неї кладеться лід. Безневинна, на перший погляд, суміш викликає серйозні опіки. Через те, що сіль вступає з льодом в хімічну реакцію, відбувається зниження температури до – 17 градусів за Цельсієм. Таким чином, ефект впливу цієї суміші на шкіру схожий з обмороженням. Діти відчувають оніміння, шкіра червоніє. І може виникнути опік аж до другого ступеня.
Навіщо діти це роблять? Вони сперечаються, хто довше зможе витерпіти неприємні відчуття від суміші льоду і солі. Процес знімають на відео, а потім своїми «подвигами» в вигляді фотографій вони діляться в соціальних мережах.

Шановні батьки, будьте уважними до своїх дітей аби не допустити подібних випадків.