Перший тур відкритого чемпіонату олевського району з футзалу

В Олевську відбувся перший тур відкритого чемпіонату олевського району з футзалу. Організатором виступила команда Штурм.

19 липня пройшли перші чотири гри чемпіонату з футзалу. Перший тайм гри команд Україна (Радовель) – Штурм-1 (Олевськ) закінчився з перевагою місцевих футболістів: 1:4. На останніх хвилинах, забивши ще один гол, команда Штурм один перемагає з рахунком 3:8.

Перший тайм гри команд Зірка (Дивлин) – Азалія (Олевськ) завершився перемогою гостей 4:1. В другому таймі олевчанам так і не вдалося взяти реванш, а гості забили ще чотири голи. Перемогла команда Зірка (Дивлин) з рахунком 8:1.

В третій грі чемпіонату знову зіграла команда Штурм-1 (Олевськ). Супротивниками виступила команда NG (Олевськ). Впевнену перемогу отримала команда Штурм-1 з рахунком 12:2 .

Останню гру першого туру зіграли команди Штурм-2 (Олевськ) та Зірка (Дивлин). Закінчився матч з рахунком 6:4 на користь олевчан.

Другий тур чемпіонату з футзалу відбудеться 25-26 липня.

Матеріал взято із сайту: Олевський інформаційний портал