Директором Олевського підприємства з видобутку корисних копалин став депутат міської ради

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 28 липня, члени виконкому погодили, рекомендовану міським головою, кандидатуру на посаду директора новоствореного місцевого підприємства з видобутку корисних копалин 28-річного депутата міської ради від партії ВО «Батьківщина» Руслана Вербельчука. Він є головою Олевської районної організації товариства сприяння оборони України, депутатом міської ради 8 скликання (округ №25 с. Лопатичі) та головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності. «Я, як секретар ради, хочу вас запевнити, що сьогодні Вербельчук є одним із самих дисциплінованих депутатів. Він єдиний здає всі протоколи своєї комісії, весь час на сесіях. Я думаю, цю людину варто підтримати», – висловився на засіданні секретар ради Віталій Шейко. «Найкраща кандидатура, яка може бути сьогодні», – доповнив заступник міського голови Яків Осипчук.

Комунальне підприємство Олевської міської ради займатиметься видобутком корисних копалин – піску, торфу, щебеню, каменю, бурштину, ін. Багатогалузеву діяльність підприємства пояснюють тим, що краще одразу вказати видобування всіх корисних копалин та передбачити виробництво власної продукції, ніж потім вносити зміни. Саме так вчили на Волині. Підприємство діятиме за принципами самофінансування та погоджуватиме свою діяльність з міською радою. Контролюючу функцію також забезпечуватиме наглядова рада, яка буде створена при підприємстві.

Згідно Статуту підприємства, з директором буде укладено договір терміном на 5 років. Наразі новопризначеному керівнику доручено здійснити державну реєстрацію вказаного підприємства.

Залишити коментар