Прокуратура та Національна поліція відповіли на звернення міської ради щодо грального бізнесу

На адресу міської ради надійшов лист від заступника прокурора області про те, що за фактом зайняття гральним бізнесом в Олевську порушено кримінальне провадження. На даний час триває досудове розслідування, проводяться першочергові (розшукові дії). У листі зазначено, що у грудні розслідувалося кримінальне провадження за фактом незаконного придбання та зберігання без мети збуту наркотичних засобів. Експертиза показала, що дані речовини відносяться до наркотичних, однак маса вилученого не тягнула за собою кримінальної відповідальності, тому у березні 2017 року провадження було закрите за відсутності складу такого правопорушення. Натомість, затриманого було визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення.

Департамент захисту економіки Національної поліції України повідомив, що за результатами вжитих заходів в Олевську було виявлено 3 заклади-розповсюджувачі державних лотерей ТОВ «МСЛ»: на вул. Промисловій 3, Київській 8 та 9.  Стосовно них порушено кримінальне провадження. Наразі вказані гральні заклади закриті, в разі відновлення ними роботи буде негайно вжити заходи щодо її припинення. Водночас, в листі вказано, що заклад на вул. Пушкіна 13 «Фортуна Лайф» розповсюджує державні лотереї, які не відносяться до азартних ігор та внесений до Реєстру державних лотерей. Факт розповсюдження наркотичних засобів не знайшов підтвердження.

Детальніше дивись на сканкопії документів.