Всі проекти затверджені Міністерством регіонального розвитку – міський голова

10 серпня відбулося розширене засідання постійних комісій міської ради. В ньому взяв участь міський голова Олег Омельчук. Найбільш обговорюваними стали бюджетні питання. Міський голова доповів інформацію про результати розгляду Міністерством регіонального розвитку проектів, які планують реалізувати за рахунок державного бюджету, що виділяють об’єднаним громадам на формування інфраструктури ОТГ. Для того, щоб отримати субвенцію в сумі 28 млн гривень з державного бюджету на інфраструктуру Олевської ОТГ, Міністерство поставило вимогу внести зміни у соціально-економічний план розвитку громади, а саме доповнити його об’єктами сільської місцевості. За словами міського голови цього року в списку «переважає» місто, адже по селам була відсутня документація. До кінця року її виготовлять, і вже в наступному проводитимуться капітальні та поточні ремонтні роботи в селах (пункти 20-23).

1. Виготовлення проектної документації по об’єкту “Реконструкція адміністративної будівлі міської ради під центр надання адміністративних послуг по вул. Володимирська, 2 в м.Олевськ Житомирської області” – 400 000,00 гривень.
  2. Виготовлення проектної документації по об’єкту “Будівництво сучасного центру безпеки в с. Хочине, Олевського району Житомирської області” – 100 000,00 гривень.
  3. Будівництво водопровідних та каналізаційних мереж по вул. Гагаріна, Матросова, Корольова, Миру, Зоряній в м. Олевськ – 2 784 146,00 гривень.
  4. Ліквідація підтоплень вул. Будівельників, вул. Партизанська, пер. Партизанський, вул. Постишева, вул. 1-й пров. Чапаєва, вул. Чапаєва, вул. Лесі Українки, вул. Гоголя, вул. О. Кошевого, вул. Чернишевського, вул. Ареф”єва, вул. Щорса в м. Олевськ (капітальний ремонт)  – 1 425 170,00 гривень.
  5. Реконструкція (енергоефективна термосанація) будівлі ДНЗ  (ясла-садок) № 2 “Малятко” за адресою: м. Олевськ, вул. Володимирська, 40 – 837 874,00 гривень.
  6. Реконструкція (енергоефективна термосанація) будівлі ДНЗ № 13 “Золотий ключик” за адресою: м.Олевськ, вул. 40 років Перемоги, 12 – 3 451 510,00 гривень.
  7. Реконструкція системи опалення Тепеницької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Левчука, 27 в с. Тепениця Олевського району Житомирської області – 690 000,00 гривень.
  8. Реконструкція (енергоефективна термосанація) будівлі ДНЗ (ясла-садок) № 10 “Струмочок” за адресою: м. Олевськ, вул. Свято-Миколаївська, 36 – 1 439 776,00 гривень.
  9. Реконструкція (енергоефективна термосанація) будівлі ДНЗ № 19 “Сонечко” за адресою: м.Олевськ, вул.Свято-Миколаївська, 51А – 1 384 881,00 гривень.
  10.  Капітальний ремонт (заміна вікон) Кишинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олевського району Житомирської області – 1 000 000,00 гривень.
  11.  Капітальний ремонт дороги по вул. Київська в м. Олевськ – 1 065 168,00 гривень.
  12.  Капітальний ремонт дороги по вул.Свято-Миколаївська в м.Олевськ Житомирської області – 3 261 662,00 гривень.
  13.  Капітальний ремонт дороги по вул. Володимирська в м. Олевськ Житомирської області – 5 653 433,00 гривень.
  14.  Капітальний ремонт бульвару Воїнів Афганців в м. Олевськ – 578 289,00 гривень.
  15.  Реконструкція зовнішнього вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем в м. Олевськ Житомирської області (вул. Володимирська, вул. Чапаєва) – 700 000,00 гривень.
  16.  Реконструкція зовнішнього вуличного освітлення з використанням світлодіодних систем в м. Олевськ Житомирської області (вул. Київська, вул. Пушкіна) – 812 105,00 гривень.
  17.  Реконструкція вуличного освітлення міста Олевська: вул.О.Олеся; вул.Калинова; вул.Фарзаводська; вул.Коростенська; вул.Гетьмана Сагайдачного – 379 237,00 гривень.
  18.  Капітальний ремонт дороги по вул. 40 річчя Перемоги в м.Олевськ Житомирської області – 1 000 825,00 гривень.
  19.  Капітальний ремонт тротуарів по вул. 40 річчя Перемоги в м.Олевськ Житомирської області – 766 324,00 гривень.
  20.  Виготовлення проектної  документації по об’єкту “Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу № 25 “Чебурашка” по вул. Морозова, 3 в с. Зольня, Олевського району Житомирської області” – 30 000,00 гривень.
  21.  Виготовлення проектної  документації по об’єкту “Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі дошкільного навчального закладу по вул. Сергія Шепетька, 18 в с.Сущани, Олевського району Житомирської області” – 30 000,00 гривень.
  22.  Виготовлення проектної документації по об’єкту “Капітальний ремонт (заходи енергозбереження)  будівлі Лопатицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Гагаріна, 50  с.Лопатичі, Олевського району Житомирської області” – 45 000,00 гривень.
  23.  Виготовлення проектної документації по об’єкту “Капітальний ремонт (заходи енергозбереження) будівлі Замисловицької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Княгині Ольги, 3 в с.Замисловичі Олевського району Житомирської області” – 45 000,00 гривень.

З’явилася нова інформація щодо будівництва дитячого садочка в селі Копище. Під час зустрічі міського голови з головою Житомирської обласної адміністрації Ігорем Гундичом було обговорено питання забезпечення дітей села Копище дошкільною освітою. Голова облдержадміністрації запропонував реконструювати адмінприміщення сільської ради села Копище на дитячий садочок замість того, щоб будувати новий. Для цього область готова виділити кошти у вигляді співфінансування.