Обираємо курс на розвиток

28 серпня відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегічного плану розвитку Олевської ОТГ.

До складу робочої групи увійшли міський голова, голова робочої групи Олег Омельчук, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, заступник Юрій Русин, начальник управління містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Віктор Ніколайчук, секретар ради Віталій Шейко, начальник управління економічного розвитку, транспорту, туризму, інвестицій та комунальної власності Олег Ковальчук, головний спеціаліст по зв’язках з громадськістю та ЗМІ Наталія Дрозд, старости всіх сіл, головний спеціаліст юридичного відділу Андрій Кравченко, радники міського голови Тамара Заруба та Андрій Іванов, депутати міської ради – Микола Атанов, Ярослав Іванченко, Павло Демкович, Віктор Шапорда, Станіслав Бідюк, Олександр Козловець, Микола Кочин, вчитель Хочинської ЗОШ Іван Корнійчук, редактор газети «Незалежна» Василь Чепік, директор Олевської районної друкарні Василь Бабич, директори Олевської гімназії Євгеній Рябой та Тепеницької ЗОШ Ірина Михайленко, приватний підприємець Микола Мирончук.

З вітальним словом до учасників засідання звернувся міський голова Олег Омельчук, який поінформував про необхідність розробки Стратегічного плану розвитку для громади та подякував активним членам громади, які виявили бажання взяти участь у його розробці.

Головною метою Стратегії є формування нового бачення сталого місцевого розвитку об‘єднаної громади в умовах децентралізації, підвищення конкурентоспроможності місцевої економіки, інвестиційної привабливості, якості життя у громаді.

На засіданні проведено огляд процесу стратегічного планування Олевської ОТГ. Обговорили питання, пов’язані з організацією процесу опитування  мешканців громади; узгодили форми анкет.

Зокрема, є три види анкет. Перша – проста і містить всього три питання (1. Що подобається Вам у Вашій громаді? 2. Що б Ви хотіли змінити? 3. Якою б Ви хотіли бачити Вашу громаду через 10 років? 4. Чим ви можете допомогти громаді?)

скачати  Анкета для всіх

Друга – більш розширена, в ній треба охарактеризувати громаду за різними показниками, оцінити рівень надання послуг за шкалою.

скачати Анкета громадян

Третя анкета створена для представників бізнесу.

скачати Анкета підприємців

Міський голова попросив відповідально віднестися до процесу опитування:

«Чим щиріші будуть відповіді, тим кращий буде результат. Ми ж не хочемо формальний документ, а робочий», – зазначив він.

В процесі децентралізації влади в Україні з’являються нові спроможні територіальні громади, які досі не мали досвіду такого планування свого розвитку. Вони мають самостійно, виходячи з власних інтересів, визначати і планувати власне майбутнє з використанням сучасних методик.

Шановні жителі громади, власні відповіді на питання з анкет Ви можете надіслати на електронну адресу olevsk_miskrada@ukr.net