Олевська загальноосвітня школа №3 відсвяткувала День знань

Першого вересня 56 першокласників Олевської ЗОШ №3 пройшли між вишитими рушниками на першу шкільну лінійку.

Під час урочистої частини свята директор школи Бабич Раїса Федорівна вручила відзнаки вчителям. Дипломами ІІ та ІІІ ступеня обласного відділу освіти нагородили соціального педагога Бабич Ірину Сергіївну та Мельник Ірину Миколаївну за участь у педагогічній виставці «Сучасна освіта Житомирщини». Дипломами управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації нагородили вчителів початкових класів, переможців обласного етапу Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» Гончарову Світлану Антонівну та Павлусенко Наталію Василівну. Також диплом отримали учні 8 класу, переможці обласного етапу Всеукраїнської виставки «Український сувенір» (керівник Тимощук Наталія Вікторівна).

Серед гостей на святі був заступник голови ОТГ Олександр Ніколайчук. Він вручив від міської ради грамоту за сумлінну працю вчителю хімії та біології Ліньовій Валентині Миколаївні.

На завершення святкової лінійки учні 11 класу традиційно дали кожному першокласнику  подарунок.