День Незалежності. Дякуємо за участь!

В Олевську урочисто відзначили 26-у річницю незалежності. Підготовкою та організацією свята займався відділ культури міської ради. Участь у заходах взяли вокальні та танцювальні колективи з усієї громади. Вперше відбувся масштабний парад патріотичних флешмобів від дітей шкіл ОТГ та вражаюче фаєр-шоу. На жаль, через дощ довелося відмінити ряд спортивних заходів на стадіоні для дітей та дорослих (катання на роликах, скейтбордах) та парад наречених.

За організацію пісенно-танцювальної програми та музичний супровід заходів дякуємо працівникам музичної школи, міському Будинку культури, ЦХЕТУМу, за виставки – працівникам бібліотеки та в.о. старостам. Дякуємо всім пісенним та танцювальним колективам за нові номери та творчий підхід.

На святкування Дня Незалежності було витрачено 72510 гривень, з яких 50 тис. грн виділила районна рада. Їх витратили на оренду сцени (28 930 грн), вогняне шоу (16 тис. грн.), а сувеніри, подарунки, банери, пальне та організація свята обійшлися у 27 580 грн.