Депутати проголосували за забезпечення дітей громади життєво необхідними ліками

В Олевській ОТГ на диспансерному обліку знаходиться шість дітей хворих на рідкісні хронічні захворювання, які потребують постійного високоспеціалізованого лікування. Троє дітей, хворих на фенілкетонурію, отримують лікувальне харчування; одна дитина хвора на муковісцидоз, яка отримує ферменти підшлункової залози (Креон), одна дитина хвора на хворобу Віллебранда, яка отримує Імунат та одна дитина хвора на ювенільний ревматоїдний артрит, яка отримує препарат «Хуміра». Це дороговартісні препарати, наприклад приблизна ціна 1 ампули останнього 28136,25 грн. На рік потрібно 24 ампул-шприців, а це близько 675 тис. грн. 12 вересня депутати Олевської ОТГ проголосували за Програму «Забезпечення громадян Олевської об’єднаної територіальної громади  життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2017-2019 роки», що дасть можливість якісного лікування цих дітей.