В Олевську відзначили День працівника лісу

Щорічно у третю неділю вересня Україна відзначає День працівника лісу. Президент України підписав відповідний указ ще в 1993 році.

Напередодні свята працівників лісового господарства Олевська вітали представники влади та керівники підприємств. До ДП «Олевське лісове господарство» завітав секретар Олевської ОТГ Віталій Олексійович Шейко та вручив грамоти кранівнику лісокомплексу Козловець Світлані Миколаївні, економісту Палько Галині Людвиківні та лісничому Сновидовицького лісництва Майгуну Валентину Володимировичу. Голова районної ради Віктор Миколайович Троц також привітав лісників, вручивши грамоти водію автоколони Кравчуку Олександру Петровичу, механіку Шмату Віталію Миколайовичу та Вознюку Олександру Володимировичу.

Керівник підприємства Олександр Анатолійович Бондарчук також привітав лісників зі святом, побажав добробуту та божої благодаті і вручив своїм підлеглим велику кількість грамот з грошовою винагородою.

В ДП «Олевський лісгосп АПК» прийшли привітати працівників лісового господарства заступник голови ОТГ Олександр Володимирович Ніколайчук, заступник голови районної ради Олександр Станіславович Ковальчук та начальник лісового відділу ЖОКАП «Житомироблагроліс» Сергій Миколайович Гриценко. Від Олевської міської ради грамоти отримали: бухгалтер Корощинського лісництва Існюк Оксана Василівна, водії АТЦ Козловець Андрій Степанович та Куліш Михайло Іванович. Від районної ради та райдержадміністрації привітали: в.о. лісничого Корощинського лісництва Мельника Олександра Володимировича, водія вантажного автомобіля автотранспортного цеху Корнейчука Віталія Миколайовича і майстра лісу Редька Сергія Івановича.

Керівник «Олевського лісгоспа АПК» В’ячеслав Володимирович Колодяжний вручив Почесні грамоти начальнику автотранспортного цеху Миколі Білоусу, майстру нижнього складу Сергію Мельнику та майстру лісу Ігорю Романчуку.   Крім того, КП «Житомироблагроліс» відзначило найкращих працівників Олевського філіалу: старшого майстра Сущанського лісництва Сергія Вовка, тракториста Володимира Осипчука, бухгалтера Раїсу Мосюковську, водіїв Олександра Гілюка та Василя Охремчука, майстрів лісу Григорія Осипчука, Олексія Кирильчука, Віктора Гайченю та Федора Скуміна.