Відбулось урочисте відкриття Фестивалю польської культури «Сонячні мелодії»

19 вересня в Олевську відбулось відкриття Х Фестивалю польської культури «Сонячні мелодії». На заході були присутні: секретар ґміни Тошек Dominika Gminska, казначей ґміни Тошек Danuta Lis, директор Центру культури  в Рудзінцю Danuta Czok, директор Центру культури «Zamek w Toszku» Artur Czok, працівник Центру культури «Zamek w Toszku»  Barbara Skawinska та заступник директора Молодіжного дому культури в Глівіце Tadeusz Strassberger.

Голова ОТГ Олег Васильович Омельчук та заступник голови ОТГ Олександр Володимирович Ніколайчук подякували гостям міста за приїзд, а також оголосили про урочисте відкриття фестивалю.

Паралельно в приміщені ЦХЕТУМу проходила виставка художніх робіт. Компетентне журі визначило найкращі з них, а гості фестивалю могли визначити роботу, яка отримає відзнаку глядацьких симпатій. Переможці отримають нагороди під час гала-концерту, що відбудеться 22 вересня о 16:00 в Олевському будинку культури.