В Олевську відзначили День партизанської слави

22 вересня Україна відзначає День партизанської слави. Згідно з Указом Президента України, свято встановлено на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам’яті.

За офіційними даними, в Олевському районі залишилось лише 13 ветеранів, з них 5 проживають в Олевську. Небайдужі люди зібралися в цей день для вшанування пам’яті загиблих та привітати живих представників партизанського руху Олевського району.

«Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам’ять», – прокоментувала голова ради ветеранів Валентина Корнійчук.

Завершився захід покладанням квітів до Обеліску Слави.