В Олевську відзначили День працівників освіти

Традиційно у першу неділю жовтня Україна відзначає День працівників освіти. На концерт, приурочений до свята, зібралися педагоги, вихователі садочків і технічні працівники закладів освіти.

Вітати вчителів прийшли: народний  депутат України Володимир Юрійович Арешонков, заступники міського голови Яків Миколайович Осипчук та Олександр Володимирович Ніколайчук, голова райдержадміністрації Дмитро Олексійович Лазаренко, заступник голови районної ради Олександр Станіславович Ковальчук, начальник відділу освіти Валерій Петрович Левченко та керівник профспілки працівників освіти і науки Наталія Степанівна Яценко.

Грамоти від Верховної Ради України отримали дві жительки Олевської ОТГ: вчитель української мови та літератури Олевської гімназії Ничипорчук Тетяна Василівна та завідувач Кам’янського ДНЗ №9 «Світлячок» Головенко Тетяна Миколаївна.

На фото: нагороду отримує завідувач Кам’янського ДНЗ №9 «Світлячок» Головенко Тетяна Миколаївна

Чотири подяки Житомирської обласної ради вручив Олександр Ніколайчук: Єпіфанович Ірині Петрівні (завідувач Тепеницького ДНЗ №24 «Віночок»), Коц Валентині Миколаївні (головний бухгалтер відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради), Фоміній Оксані Борисівні (заступник з навчально-виховної роботи Олевського професійного ліцею) та Гаврилюк Аллі Анатоліївні (заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Олевської міської ради).

Від Олевської міської ради почесні грамоти отримали: Стафійчук Ірина Анатоліївна (методист ЦРД №1 «Зірочка»), Мардусевич Дана Борисівна (вихователь ДНЗ №2 «Малятко»), Гергало Світлана Іванівна (завідувач Кишинського ДНЗ), Гілюк Марина Степанівна (помічник вихователя Кам’янського ДНЗ №9 «Світлячок»), Корбун Антоніна Павлівна (кухар ЦРД №3 «Золотий ключик»), Лузіна Валентина Миколаївна (вчитель початкових класів Олевської ЗОШ №3), Острижнюк Станіслав Михайлович (вчитель фізкультури та захисту Вітчизни Новоозерянського НВК), Хомутовська Марія Олександрівна (вчитель біології Кам’янської ЗОШ), Кушнір Євгенія Григорівна (вчитель початкових класів Лопатицької ЗОШ), Степанкова Тетяна Миколаївна (вчитель математики Тепеницької ЗОШ), Харипончук Ольга Петрівна (вчитель початкових класів Корощинської ЗОШ), Талах Лідія Василівна (вчитель трудового навчання Юрівської ЗОШ), Хоменко Лариса Адамівна (викладач хореографії Олевського ЦХЕТУМу), Кравченко Юлія Миколаївна (викладач по класу фортепіано Олевської музичної школи), Козловець Віталій Володимирович (заступник навчально-виробничої роботи Олевського професійного ліцею), Павленко Юхим Олексійович (викладач фізики та астрономії Олевського професійного ліцею) та Єфіменко Олександр Павлович (майстер виробничого навчання Олевського професійного ліцею).

Творчо та відповідально підійшли організатори свята до підбору та постановки номерів. Для гостей свята виступили: вже звичні, але не менш цікаві, представники місцевих гуртів самодіяльності, дитячі хореографічні колективи, ансамбль української пісні «Калина» з м. Роките і навіть наймолодші представники олевської громади – вихованці дитячих садочків.

На святковому заході також були присутні почесні гості – педагоги-ветерани, які віддали найбільшу частину свого життя вихованню учнів. Кожному з них діти вручили квіти та подарунки.

Не забули також вчителів, які стали на захист незалежності та суверенності України, а саме: Бочковського В’ячеслава Борисовича, Лагоду Олександра Григоровича, Бобровника Олега Васильовича, Петровича Василя Володимировича та Мельника Леоніда Олександровича.

Зі святкової сцени пролунали слова привітання: «Любі наші вихователі, учителі! Ми хочемо побажати вам слухняних вихованців, розумних учнів, толерантних батьків, цікавих ідей, педагогічних знахідок. Земний уклін вам, невтомні трудівники і терпеливі вихователі».