В селі Жубровичі спонсори допомогли садочку викопати криницю

Безсніжна зима та посушливе літо впродовж декількох років далось взнаки – пересічний українець відчув проблему недостатності питної води в криницях, або її неналежної якості. Буріння власних свердловин не завжди вирішує проблему, адже, зазвичай, необхідно купувати дорогі фільтри знезалізнення.

В дитячому садочку «Чебурашка» (с. Жубровичі), як і в цілому в селі, є проблема доступу до чистої, якісної води. Наразі садочок шукає шляхи вирішення болючого питання.

На допомогу прийшли місцеві небайдужі жителі Кривой Сергій Кирилович, Чурилов Василь Кузьмич та депутат міської ради Кочин Микола Миколайович. Вони за свій рахунок закупили матеріали, пригнали техніку та залучили людей для викопування нової криниці. Роботи були розпочаті 18 жовтня.

Олевська міська рада висловлює подяку всім, хто долучився до даного процесу та допомагає дитячому садочку покращити матеріально-технічний стан.

За кермом депутат округу Микола Кочин