Оберіть для родини сімейного лікаря

Огляд проводить лікар-педіатр Пономаренко (Місіньова) Алла Станіславівна

На фото (зправа): сімейний лікар Курильчук (Мидловець) Світлана Володимирівна

Прохання жителів Олевського району визначитися з вибором лікаря первинної допомоги та звернутися в реєстратуру Олевського Центру ПМСД або до найближчого медичного закладу (ФАП, ФП, амбулаторії) для заповнення декларації. Термін укладання угоди (декларації) до 25.12.2017 року. Декларація підписується безстроково і діє до моменту коли Ви не вирішите змінити лікаря. Особи, що не уклали угоди з лікарями зможуть отримати безкоштовну консультацію одноразово, а надалі прийом лікаря буде оплачуватися коштом пацієнта, так як за особу, яка не уклала договір (декларацію) з лікарем, держава не зможе заплатити і пацієнт змушений буде робити це самостійно.

Список лікарів Олевського Центру первинної

медико-санітарної допомоги, з якими Ви можете підписати угоду (декларацію)

№ п/п ПІБ лікаря Спеціальність Кваліфікаційна категорія Стаж роботи Робоче місце
1 Орлицька Людмила Володимирівна Сімейний лікар Вища 22 Центр ПМСД м.Олевськ каб.№1
2 Мельчинська Наталія Володимирівна Сімейний лікар Вища 15 Центр ПМСД м.Олевськ каб.№11
3 Казюк Світлана Миколаївна Сімейний лікар Вища 21 Центр ПМСД каб.№1
4 Курильчук (Мидловець) Світлана Володимирівна Сімейний лікар Вища 14 Центр ПМСД каб.№9
5 Кондратюк Наталія Михайлівна Лікар-терапевт Вища 37 АЗПСМ с.Кишин
6 Вишневська (Дубченко) Олена Євгеніївна Сімейний лікар Вища 20 Центр ПМСД каб.№12
7 Дудко Жанна Дмитрівна Сімейний лікар Вища 30 Центр ПМСД каб.№14
8 Фіц Любов Стефанівна Сімейний лікар Вища 37 Центр ПМСД каб.№13
9 Коц Наталія Вікторівна Сімейний лікар ІІ 12 Центр ПМСД каб.№8
10 Пантелейчук Валентина Степанівна Сімейний лікар Вища 16 Центр ПМСД каб.№6
11 Ігнатенко (Яценко) Алла Миколаївна Лікар-педіатр Вища 21 Центр ПМСД каб.№16
12 Пономаренко (Місіньова) Алла Станіславівна Лікар-педіатр Вища 22 Центр ПМСД каб.№19
13 Козловець Тетяна Станіславівна Лікар-педіатр ІІ 9 Центр ПМСД каб.№18
14 Третяк Наталія Леонідівна Сімейний лікар Вища 16 АЗПСМ с.Жубровичі
15 Сосніч Тамара Миколаївна Лікар-педіатр Вища 38 АЗПСМ смт.Дружба
16 Бабкіна Маргаліна Костянтинівна Лікар-терапевт Вища 36 АЗПСМ смт.Дружба
17 Лустюк Ярослава Михайлівна Сімейний лікар 3 АЗПСМ с.Кам΄янка
18 Нагайко Ольга Федорівна Лікар-педіатр Вища 39 АЗПСМ смт.Нові-Білокоровичі
19 Ткаченко (Медуниця) Тетяна Іванівна Лікар-терапевт 37 АЗПСМ смт.Нові-Білокоровичі
20 Ренкас Наталія Анатоліївна Сімейний лікар Вища 17 АЗПСМ с.Білокоровичі
21 Хомицька Наталія Дмитрівна Сімейний лікар 3 АЗПСМ с.Білокоровичі
22 Кравців Ірина Ігорівна Сімейний лікар 4 АЗПСМ с.Радовель

Адміністрація Олевського Центру ПМСД

Реформа первинки

До відома жителів Олевської громади, Верховною  Радою України 19 жовтня 2017 року  була прийнята в другому читанні медична реформа, яка стосується надання первинної медичної допомоги жителям та  стартує  з  1 січня 2018 року.

Які послуги надаватиме Ваш лікар?

Лікар первинної ланки – це спеціаліст, який має всю інформацію про Ваше здоров’я. Завдяки цьому він бачить взаємозв’язки та може визначити, на якій стадії потрібне втручання профільного спеціаліста.

Інформація про стан здоров’я пацієнта буде міститися в електронній системі охорони здоров’я – eHealth. Навіть коли громадянин перейде до іншого лікаря, уся інформація буде доступна.

Головний обов’язок сімейного лікаря, педіатра, терапевта – вчасно попередити або виявити захворювання на ранній стадії. А також надати невідкладну допомогу при гострих станах і раптових погіршеннях стану здоров’я: високій температурі тіла, гострому і раптовому болю, порушенні серцевого ритму, кровотечі, інших станах, захворюваннях, отруєннях і травмах, що потребують невідкладної допомоги.

Що ще входитиме в його обов’язки?

• Профілактика захворювань у груп ризику;
  • Вакцинація
  • Видача медичних довідок та лікарняних листків;
  • Видача рецептів за програмою відшкодування вартості ліків «Доступні ліки», у тому числі рецепти на ліки для хронічних хворих.

Як буде пов’язаний Ваш лікар та спеціалізовані медичні заклади?

Держава покриває обстеження, консультацію та призначення лікування лікаря спеціалізованого або високоспеціалізованого медичного закладу тільки за умови направлення від сімейного лікаря, педіатра, терапевта.

Як обрати лікаря?

Ви можете обрати терапевта для дорослого, педіатра для дитини або сімейного лікаря для всієї родини незалежно від місця вашого проживання чи реєстрації.

Якщо ви вже маєте лікаря, який спостерігає за Вами або членами вашої родини, ви до нього звикли і ви йому довіряєте, просто підпишіть з ним декларацію.