Міська рада привітала автомобілістів та дорожників

Напередодні Дня автомобіліста та дорожника керівництво Олевської ОТГ міський голова Олег Омельчук та його заступник Олександр Ніколайчук привітали трудові колективи ТОВ «РІМ-Богдан», ПАТ «ШБУ-42» та Олевський райавтодор з професійним святом. Привітання та грамоти також вручили голова райради Віктор Троц  та його заступник Олександр Ковальчук. Подяку за співпрацю керівнику шляхово-будівельного управління  Миколі Кравченку вручив директор Білокоровицького лісгоспу Юрій Шевчук.

За поданнями підприємств грамотами міської ради були нагороджені водії ТОВ «РІМ-БОГДАН» Чирко С.В. та Стельмах В.Ю., механік та слюсар ТОВ «РІМ-БОГДАН» Кручко М.О. та Федорчук В.П., водій та машиніст навантажувача ПАТ «ШБУ-42» Талах С.П. та Омельчук А.М.