Капітальний ремонт вулиці 40 років Перемоги. Фото до і після ремонту

В Олевську завершено капітальний ремонт дороги та тротуарів на вулиці 40 років Перемоги. Асфальтування дорожнього покриття коштувало 979 925 гривень, його проводило місцеве підприємство ПАТ «ШБУ-42».

Вулиця 40 років Перемоги об’єднує ряд багатоквартирних будинків та центр розвитку дитини «Золотий ключик». Відтепер всі заїзди та підходи до садочку облаштовано. Та й сам дошкільний заклад знаходиться у стані реконструкції, тут замінюють дах та утеплюють стіни.

Не порушуючи власних традицій публікації, ми показуємо якою була вулиця ДО ремонту і якою вона стала ПІСЛЯ.

ПІСЛЯ

Укладення плиткою тротуарів виконувало рокитнівське ТОВ «Камінь-Буд». Вартість робіт склала 651 324 гривні. Капремонт цих об’єктів здійснювався за кошти державної субвенції (загальна сума 28 млн грн), які отримала Олевська ОТГ після об’єднання.

В межах проекту реконструкції тротуарів на вул. 40 років Перемоги тут облаштували плиткою двір дитячого садочку “Золотий ключик”