В Стовпинці відсвяткували День села

21 листопада, в День святого Михайла, жителі Стовпинки відсвяткували День села. В Будинку культури були представлені вироби місцевих майстрів та рукодільниць: вишиті рушники,  роботи з дерева, стрічок, лози тощо.

На свято завітали: керуючий справами виконавчого комітету Олевської міської ради Юрій Русин, начальник управління економічного розвитку міської ради Олег Ковальчук, начальник відділу культури Ірина Кльоц, депутат Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко та голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко.

Від відділу культури Олевської міської ради подяки за активну участь в художній самодіяльності сільського клубу, відродження звичаїв і традицій українського народу вручили місцевим жителям: Марії Карповій, Марії Павленко, Ніні Гайченя, Олені Кручко, Ользі Ковальчук, Ользі Корчевській, Катерині Стрелюк та Галині Грабарчук.

В концертній програмі брав участь ансамбль села Стовпинка, вокалісти якого виконували пісні «а капела». Вихованці дитячого садочка розповідали вірші, танцювали та співали. Свій танець представили учні Стовпинської школи. Привітати колег приїхали колективи с. Варварівка та с. Тепениця, а також сольна виконавиця Анжеліка Токарчук з села Варваріка.

Під час святкування виконуючий обов’язки старости села Стовпинка Микола Кравченко привітав місцевих жителів, серед них: воїни АТО, найстарші та наймолодші жителі Стовпинки, іменинники, спонсори, молодята та багато інших.