В Олевську вшанували жертв голодоморів

День пам’яті жертв голодоморів щорічно припадає на четверту суботу листопада. В цей день українці згадують загиблих від голоду в 1921-1923рр., 1946-1947 рр., а також найтяжчі, офіційно визнані геноцидом українського народу, 1932-1933 рр.

В Олевську на площі Соборній зібралися небайдужі люди, щоб вшанувати пам’ять загиблих від голоду. Присутні приєднались до загальнонаціональної хвилини мовчання та поставили лампадки у формі хреста.

Після закінчення мітингу-реквієму в дзвони задзвонили Свято-Миколаївська церква та римо-католицький костел Воздвиження Святого Хреста.

Пізніше заступники міського голови Олександр Ніколайчук та Яків Осипчук, голова райдержадміністрації Дмитро Лазаренко, голова районної ради Віктор Троц та його заступник Олександр Ковальчук відправились віддати данину пам’яті на міське кладовище до хреста, встановленого померлим від голоду в 30-х роках ХХ століття.